Sidas 3FEET Comfort Mid Arch 17/18 Modrá

TOP 2 v kategórii Vložky do topánok

Sidas 3FEET Comfort Mid Arch 17/18 Modrá

Náhrada za model SIDAS Universal 3D Comfort Vložky sú svojou konštrukciou určené pre chodidlá s normálnou klenbou. 3D tvar rovnomerne rozkladá tlak na celú plochu chodidla...
Garantovaný nákup z 4camping.sk

Na sklade • Viac variantov3 €12 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov1,99 €98 % • 949 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov5 €100 % • 369 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma214 recenziíĎalšie informácie
Do 2 týždňov • 1 variant2,49 €99 % • 9 719 recenziíShop roka '23 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,49 €99 % • 7 414 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma98 % • 1 822 recenziíĎalšie informácie

Antibakteriálne
Ortopedické
Gelové

• , zakúpené v skicentrumhranice.sk

• Kvalitne vložky, treba skúsiť, veľa priateľov mi o nich hovorilo a stále som odolával. Teraz som potreboval vložky do topánok a skúsil som SIDAS. Už iné kupovať nebudem.
  • , zakúpené v Sportby

• Kvalitne vložky, treba skúsiť, veľa priateľov mi o nich hovorilo a stále som odolával. Teraz som potreboval vložky do topánok a skúsil som teda SIDAS. Už iné kupovať nebudem.
  • , zakúpené v Lyzelyze.sk

Antibakteriálne
Ortopedické
Gelové

Náhrada za model SIDAS Universal 3D Comfort

Zabraňujú vzniku plochonožia a pronancie.

Povrch vložky je potiahnutý antibakteriálnou tkaninou.

Hmotnost: 72 g

L - EUR 42 - 43

XL - EUR 44 - 45

XXL - EUR 46 - 48

Úprava veľkosti:

Veľkostné číslovanie obuvi sa u každého výrobcu líši, preto je potrebné vybrať pôvodnú vložku a od päty priložiť pôvodnú vložku na vložku SIDAS tak, aby sa obe vložky v päte prekrývali.

Ak je vložka SIDAS kratšia, je potrebné zvoliť väčšiu veľkosť.

Ak vložka SIDAS prečnieva, je možné ju obstrihnúť na potrebnú veľkosť.

V päte ani na klenbe sa vložky strihaním neupravujú.

Vložky nesmú byť krátke, aby sa v obuvi nepohybovali, tiež sa nesmú po vložení do obuvi krčiť, to znamená, že sú príliš dlhé.

Zvolením správnej veľkosti vložiek a ich starostlivou úpravou zaistíte ich správnu funkciu, maximálny komfort a pohodlie pre vaše nohy.

Do 3 dní • Viac variantovZdarma214 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v skicentrumhranice.sk

• , zakúpené v Sportby

• , zakúpené v Lyzelyze.sk

Precízne anatomicky navrhnutá vložka

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Do 3 dní • Viac variantovZdarma214 recenziíĎalšie informácie